صفحه اصلی
رویداد هفتـه درهـای باز دانشـگاه شهیدبهشتـی برگزار می شود
  • 17269 بازدید

رویداد هفته درهای باز دانشگاه شهید بهشتی، با هدف آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با دانشکده‌ها، پژوهشکده‌ها و رشته‌های دانشگاه، با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه توسط روابط عمومی  برگزار می شود.

 

دکتر امیرمحمد حاجی یوسفی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی با اعلام خبر فوق افزود: رویداد هفته باز، طی پنج روز بصورت مجازی و برای آشنایی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها با ظرفیت، توان و ویژگی‌های تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

دکتر حاجی‌یوسفی درخصوص چگونگی شرکت در این رویداد، تصریح کرد: داوطلبان و علاقمندان، از روز شنبه 2 تا روز چهارشنبه 6 مرداد 1400 می‌توانند از طریق سامانه وبینار بهشتی دانشگاه (www.sbu.ac.ir/web/webinar براساس زمانبندی مشخص شده در روز و ساعت مقرر در رویداد شرکت نمایند.

وی، با اشاره به مشارکت فعال دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه دراین رویداد اظهار داشت: در هفته درهای باز دانشگاه، 21 دانشکده و پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی، توسط اعضای هیات رئیسه و اعضای هیات علمی آن واحد به داوطلبان عزیز معرفی خواهند شد و متقاضیان ورود به دانشگاه، می‌توانند سوالات خود را با برگزار کنندگان رویداد، مطرح نمایند.

رئیس اداره روابط عمومی از تهیه بروشور معرفی دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها خبر داد و تاکید کرد: بروشور معرفی دانشکده‌ها  و پژوهشکده‌های دانشگاه برای آشنایی داوطلبان آزمون سراسری سال 1400 با واحدها و رشته‌های دانشگاه، توسط روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهیه و در وبسایت دانشگاه در دسترس علاقمندان قرار دارد.

 

برای دریافت فایل بروشورها کلیک نمایید

.

افزودن نظرات