صفحه اصلی
چهارمین جشنواره اداره روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی با معرفی برترین ها برگزار شد
  • 40794 بازدید

چهارمین جشنواره روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی با حضور دکتر سید محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه و  با معرفی برترین ها، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت 1403 برگزار شد.

در چهارمین جشنواره روابط ‌عمومی، دکتر آزاد مدیر روابط عمومی وزارت علوم و کارشناسن این مدیریت، مهمانانی از روابط عمومی های دانشگاه های برتر شهر تهران، خبرنگاران حوزه آموزش عالی و نماینده صداوسیما همچنین جمعی از اعضای هیأت رئیسه، روسای سابق روابط عمومی، روسای دانشکده‌ها، پژوهشکده‌ها و رابطان و نمایندگان واحدهای دانشگاه حضور داشتند.

جشنواره چهارم در قالب دورهمی و با هدف تقدیر از افراد و واحدهای برتر در تعامل با روابط عمومی با حضور میهمانان داخل و خارج دانشگاه دانشگاه برگزار شد. جشنواره امسال با شعار "بازنمایی فرهنگ رسانه و روابط عمومی" علاوه بر ارتقاء امر اطلاع رسانی در بین واحدهای دانشگاه، به دنبال برجسته سازی فرهنگ روابط عمومی در بین مخاطبان در خارج از دانشگاه بود.

در این جشنواره از 20 نفر از اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه به عنوان نماینده، رابط و مسئول سایت برتر تقدیر شد. همچنین پنج واحد برگزیده در تعامل با روابط عمومی و 25 واحد شایسته تقدیر در 7 شاخص معرفی و تجلیل شدند.

همزمان نمایشگاه پوستر در قالب اینفوگرافی از مهم‌ترین فعالیت‌ها و دستاوردهای واحدهای مختلف دانشگاه در حوزه روابط عمومی برگزار شد. 

 

گزارش تصویری شماره 1- چهارمین جشنواره روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی

گزارش تصویری شماره 2- چهارمین جشنواره روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی

افزودن نظرات